Відділ "Центр Надання Адміністративних Послуг" виконавчого комітету Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

13 Серпня, 2020 р., 13:45
Пенсіонери забов`язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення її виплати:
13 Липня, 2020 р., 14:39
Відповідно до чинного законодавства виплата пенсій може проводитися об’єктами поштового зв’язку або банківськими установами. Громадяни самостійно обирають спосіб одержування пенсії.
13 Липня, 2020 р., 14:38
Пенсійним фондом України у червні 2020 року розпочато впровадження нової системи «Автоматичне призначення пенсій». Особливістю новації є те, що особам, які скористуються нею, пенсію буде призначено без особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду на підставі поданих документів через портал електронних послуг (https://portal.pfu.gov.ua).
20 Травня, 2020 р., 14:11
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти! Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому, наприклад через вебпортал електронних послуг   Пенсійного   фонду   (https://portal.pfu.gov.ua), та гарячу телефонну лінію Кілійського відділу   обслуговування громадян (сервісний центр) 04843 4 20 83.
15 Травня, 2020 р., 13:49
Запитуйте – Відповідаємо
15 Травня, 2020 р., 13:48
Постановою Кабінету Міністрів України  від 1 квітня 2020 року №251 визначено дату проведення індексації пенсій у 2020 році - це з 1 травня.
16 Березня, 2020 р., 15:55
20.03.2020 р. В ЦНАПі Вилківської міської ради не буде вестися особистий прийом громадян представником Кілійського відділу обслуговування громадян Головного правління Пенсійного фонду України в Одеській області