01 Червня, 2020 р., 09:10
Шановні мешканці Вилківської громади! Заповніть будь ласка анкету та скиньте на електронну пошту Вилківської міської ради vilkovo-gorsovet@ukr.net , або киньте в скриньку біля входу в будівлю Вилківської міської ради! Дякуємо!!!
10 Травня, 2020 р., 15:31
Від щирого серця вітаю вас зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку! З Днем Матері!
06 Травня, 2020 р., 16:44
Шановні підприємці та представники бізнесу Вилківської громади!
04 Травня, 2020 р., 09:34
Шановні мешканці міста Вилкове!!!!!
30 Квітня, 2020 р., 11:57
ОГОЛОШЕННЯ             Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області інформує: