Пам’ятка для відпочиваючих на воді

У зв’язку з масовим відпочинком людей на водних об’єктах під час літнього сезону особливої уваги потребує питання дотримання вимог санітарного законодавства на пляжах, у рекреаційних зонах та розташованих на них об’єктах з обслуговування населення.      Для забезпечення ефективного та безпечного відпочинку населення на водних об’єктах необхідно дотримуватися наступних порад:      – при виборі місця відпочинку слід звертати увагу на облаштування пляжу, наявність сміттєзбірників, тіньових навісів, кабінок для перевдягання, фонтанчиків із підведенням питної води, організованих рятувального та медичного пунктів, а також наявність поблизу пляжу вбиральні;      – збираючись відвідати пляж, не забудьте взяти з собою достатньо питної води, капелюх, рушник, парасолю;      – не беріть з собою на відпочинок продукти, які швидко псуються;      – засмагати краще у ранкові (до 1000) та вечірні (з 1700) години під тіньовими навісами, чи парасолькою, уникаючи впливу прямого сонячного опромінення;      – у жодному випадку не використовуйте воду з водойми для пиття, полоскання рота, миття овочів і фруктів, а також посуду;      – у місцях, призначених для купання, категорично забороняється прати білизну і купати тварин;      – перебуваючи на пляжі, утримайтеся від вживання алкогольних напоїв, категорично не рекомендується купатися у стані алкогольного сп’яніння;      – не залишайте після себе сміття, зберіть та викиньте його у спеціально відведені для цього місця.

14:34 13.07.2020

Проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання

Повідомляємо, що відповідно до чинного житлового законодавства виконавчий комітет Вилківської міської ради проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, під час якої перевіряються їх облікові дані.

15:51 22.06.2020

УВАГА! З 6 червня діє оновлений порядок надання допомоги по частковому безробіттю

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ! 6 червня набрав чинності новий порядок надання допомоги по частковому безробіттю на час карантину. Допомога тепер може виплачуватися ФОП, в тому числі які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами (тобто сплачували ЄСВ) https://news.dtkt.ua/labor/labor-relations/62952

13:48 16.06.2020

Амброзія полинолиста

Шановні мешканці міста Вилкове та сіл Вилківської ОТГ. Дозвольте ще раз нагадати Вам про дуже небезпечну карантинну рослину – Амброзію полинолисту (Ambrosia artemisiifolia L.).

14:01 09.06.2020

Опитування для створення Державного адресного реєстру

Шановні мешканці Вилківської громади! Заповніть будь ласка анкету та скиньте на електронну пошту Вилківської міської ради vilkovo-gorsovet@ukr.net , або киньте в скриньку біля входу в будівлю Вилківської міської ради! Дякуємо!!!

09:10 01.06.2020