14 Вересня, 2022 р., 09:24
Вiдповiдно до п.п. 286.5 ст. 286 Податкового кодексу Украiни №2755-VI 02.12.2010 (Далi-Кодексу), нарахування податкiв на майно фiзичним особам проводиться контролюючими органами, які надсилають платнику податку у порядку, визначеному ст. 42 Кодексу, податкове повiдомлення-рiшення про внесения податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Кодексу.
06 Вересня, 2022 р., 14:05
Основна мета компанії - заздалегідь попередити мешканців нашої громади про необхідність підготовки до умов, коли може зникнути тепло та електрика в ваших оселях.
01 Вересня, 2022 р., 13:04
29 Серпня, 2022 р., 15:20
28 серпня 2022 року у Вилківському будинку культури пройшли урочистості з відзначення Дня Незалежності України. Захід був проведений з урахуванням особливостей та умов воєнного часу. На початку міський голова Матвій ІВАНОВ привітав містян та гостей громади, побажавши жити в злагоді, незалежності та вірити в нашу Перемогу, Перемогу України! З нагоди свята відбулось нагородження мешканців почесними грамотами. Теплу атмосферу подарували творчі танцювальні, пісенні колективи з с. Мирне, с.Десантне, м. Вилкове. Патріотичний дух вітав на протязі всього свята.