05 Серпня, 2022 р., 09:01
Згідно протоколу№3 від 03.08.2022   засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць населених пунктів та інших об’єктів Вилківської  міської ради (об’єднаної територіальної громади) Ізмаїльського району Одеської області, які містять російське походження, з урахуванням громадських обговорень
28 Липня, 2022 р., 11:31
 28 липня 2022 року вперше відзначається День Української Державності, який встановлений Указом Президента України з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Голова Вилківської міської ради Матвій Іванов привітав мешканців громади, побажав вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати її історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.  З нагоди свята міський голова вручив почесні грамоти працівникам виконавчих органів.