Захисти себе - працюй легально!

З 10 вересня по 10 жовтня 2018 року на території Вилківської ОТГ буде проходити місячник легалізації трудових відносин. Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Вилківського міської ради заплановані ряд заходів, а саме:

17:29 07.09.2018

Благодійна акція «Готуємо дітей до школи»

31 серпня завершилася благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка проводилася відділом праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Вилківської міської ради.

20:17 04.09.2018

Аналогове телебачення йде в історію

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 509 «Про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України» з 01 вересня 2018 року на території Одеської області припиняється використання аналогової технології телевізійного мовлення.  У зв’язку з цим з метою надання консультаційної допомоги населенню області з 03 по 07 вересня 2018 року буде організовано роботу телефонної «гарячої лінії». Номер телефону «гарячої лінії» – (048)-718-9-434, час роботи: з 10.00 до 12.00.

18:31 04.09.2018

Вилковская ОТГ: время первых итогов

Вилковская объединенная громада первой в Бессарабии вышла из состава района и начала самостоятельный путь. Восемь месяцев достаточный срок, чтобы подвести первые итоги, и мы обратились с вопросами к главе громады – Николаю Тихоновичу Дзядзину.

12:08 01.09.2018

ЦНАП для Вилківської ОТГ стане «єдиною точкою входу до місцевої влади»

У вересні 2012 року був прийнятий Закон України «Про адміністративні послуги», відповідно до якого при міських радах (їх виконавчих органах) і райдержадміністраціях були створені центри надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), в яких надаються адміністративні послуги через адміністраторів шляхом їх взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

11:41 16.08.2018