Одеська область, Ізмаїльський район

Дата: від до Скинути

Експрес-тести на коронавірус будуть проводити у випадку підозри на COVID-19 тільки лікарі визначених закладів охорони здоров’я

МОЗ повідомляє, якщо у вас є ознаки гострого респіраторного захворювання, – телефонуйте до свого сімейного лікаря. Екстрена медична допомога виїжджає тільки на ургентні випадки. Медичні працівники екстреної допомоги НЕ будуть проводити тест на COVID-19.

12:53 25.03.2020

Заходи пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період

У зв’язку з настанням весняно-літнього періоду, підвищенням температури навколишнього середовища, щорічно відзначається збільшення кількості пожеж. Як правило, в цей період відбувається прибирання територій та приватних домоволодінь.

11:52 24.03.2020

Лише командна робота Президента, Уряду, Верховної Ради, місцевої влади і всього населення дозволить стримати поширення коронавірусної інфекції

Влада докладає максимально зусиль для організації повернення громадян України на Батьківщину. Про це на брифінгу повідомив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Він зазначив, що МЗС, Мінінфраструктури спільно з компанією SkyUp домовилися про нерегулярні повернення літаками зі списку міст.

15:55 20.03.2020

Суд впервые присудил штраф в 17 тыс. грн за нарушение правил карантина: женщина продавала продукты из рук в неустановленном месте

Сегодня, Шевченковским районным судом города Киева было рассмотрено дело о нарушении правил карантина людей. Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу суда.

15:37 20.03.2020

ПРИЙНЯТО ЗАКОН ПРО ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ ПІД ЧАС ЕПІДЕМІЇ

До уваги ФОП! Зверніть увагу! На період здійснення заходів, спрямованих на запобігання COVID-19, Верховна Рада на позачерговому засіданні 17 березня ухвалила за основу та в цілому закон про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів про підтримку платників податків.

16:58 19.03.2020

Майже 4,5 тисячі українців, які опинилися на кордоні без транспортних засобів, за добу доправили в Україну

Державна прикордонна служба України постійно відслідковує ситуацію на державному кордоні, в тому числі проводить роботу, аби забезпечити доставку українців додому, які знаходяться на суміжній стороні без транспортних засобів.

15:48 19.03.2020