19 Січня, 2024 р., 14:24
Сьогодні бібліотека – вже не просто місце зберігання книг і отримання інформації; все частіше вона перетворюється на простір для творчості, презентацій, майданчик для спілкування. Завдяки реалізації проєкту «Надання соціальних послуг в громаді» в нашій бібліотеці діє швейна майстерня «Елементарні швейні справи», де наші маленькі користувачі опановують роботу на швейній машинці. До речі, костюм святому Миколаю до цьогорічної лялькової вистави ми шили саме під час таких занять.
19 Січня, 2024 р., 10:08
📣 Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
18 Січня, 2024 р., 16:26
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що з початку 2024 року триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року.