Новини культури, туризму та освіти.

Чи може адміністрація школи без заяви вчителя початкових класів виключити з його тижневого навантаження навчальні години музики, фізичної культури та таке інше та передати їх вчителям-предметникам? Вчителя прийнято на повне навантаження

09:00 19.09.2019

Закінчився капітальний ремонт у Вилківський дитячий музичній школі

Закінчився капітальний ремонт у Вилківський дитячий музичній школі. Дякуємо! Дякуємо міському голові, що сприяв отриманню коштів з обласного бюджету.Дякуємо всім, хто допомогав в реалізації цього ремонту. Дякуємо підрядчику, що якісно і в строк зробили цей ремонт. Оновлена школа зустріла учнів музичної школи.

16:08 18.09.2019

Серпнева конференція

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року,  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

14:09 30.08.2019

«Прибирай локально, святкуй глобально!» українська молодь долучилась до міжнародної акції «We clean Danube!»

З метою формування екологічної, соціальної відповідальності у молоді, дбайливого ставлення до навколишнього середовища та поширення цієї культури на всі верстви населення  27 серпня  2019 року у місті Вилкове, Одеської області відбулась міжнародна акція з прибирання прирічкової території Дельти Дунаю «Чистимо Дунай!» («We clean Danube!»).

08:10 29.08.2019