Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Новини культури та освіти.

Вилківська дитяча музична школа

У Вилківській музичній школі вже пройшли батьківські сбори по класах, де діти звітують своїм батькам про свої досягнення в цьому навчальному році.А зараз йдуть концерти дитячої філармонії- "ДІТИ - ДІТЯМ".Вже відбувся концерт для дітячого майданчика середній школи № 1. Попереду концерт старовинної музиці, на якому діти будуть не тількі грати старовинну музику,а й відтворювати звучання старовинних інструментів та концерт для дитячого майданчика школи- ліцею № 2.

14:35 06.06.2019

Інформація про переможця конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи "Вилківській інклюзивно - ресурсний центр"

Рішенням конкурсної комісії (протокол №2 від 06.05.2019 р.) переможцем конкурсу на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр " Вилківської міської ради визначено практичного психолога Стефанову Галину Володимирівну.

13:14 11.05.2019

Екологічна акція.

Мешканці нашого рідного краю, яким не байдужа краса нашого міста, і які є справжніми патріотами своєї маленької Батьківщини, учні та вчителі Вилківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей» були запрошені приєднатися до щорічної екологічної акції «Рибам – чиста вода, птахам – чисте повітря, вилківцям – чисте місто», яка відбулася 1 квітня 2019 року.

08:25 03.04.2019

Молодь обирає здоров'я

26 березня у нашій громаді пройшов фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» . Захід який пройшов у залі Дитячої спортивної юнацької школи, організував та провів відділ Освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

16:17 26.03.2019