Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

02 Вересня, 2021 р., 13:23
Тематичні заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та

23 Березня, 2021 р., 22:27
Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
29 Грудня, 2020 р., 14:21
В нашій школі радість - напередодні новорічних свят ми придбали отаке красиве цифрове фортепіано. Інструмент придбано за кошти спеціального фонду - рахунку, на який надходить плата за навчання від батьків. Дякуємо Вам, шановні батьки, за своєчасну щомісячну оплату, за підтримку Ваших дітей. Дякуємо команді Вилківської міської ради за злагоджену швидку роботу, за підтримку нашої школи, яку відчуває увесь наш колектив. Завдяки загальним зусиллям Вилківська музична школа має змогу потрохи оновлювати матеріально - технічну базу, виконувати різноматінті статутні завдання.