Новини культури, туризму та освіти.

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу дошкільної освіти ясла-садок №2 «Джерельце» Вилківської міської ради

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу дошкільної освіти ясла-садок №2 «Джерельце» Вилківської міської ради.

15:38 19.12.2019

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗПО «Вилківський будинок дитячої та юнацької творчості» Вилківської міської ради

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу позашкільної освіти «Вилківський будинок дитячої та юнацької творчості» Вилківської міської ради.

15:35 19.12.2019

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування органу місцевого самоврядування у відділі освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вилківської міської ради

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у відділі освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вилківської міської ради: - головний спеціаліст з питань матеріально-технічного забезпечення відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вилківської міської ради (1 посада)

12:33 17.12.2019

Доступ до інтернету: Мінцифри проводить опитування серед об'єктів соцінфраструктури

Пунктом 3 доручення Прем’єр-міністра України за результатами селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України від 03 грудня 2019 року встановлено завдання стосовно проведення опитування щодо доступності та наявності широкосмугового доступу до Інтернету в мережах об’єктів соціальної інфраструктури та об’єктів, що надають публічні сервіси та послуги.

15:14 16.12.2019