Служба у справах дітей Вилківської міської ради

28 Жовтня, 2021 р., 14:29
Придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа
27 Серпня, 2021 р., 09:35
На території нашої громади продовжується реалізація Проєкту Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді", що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій, який є виконавцем Проєкту відповідно до Угоди про грант.
27 Серпня, 2021 р., 09:35
16 Червня, 2021 р., 15:12
Завдяки екологічним транспортним засобам, отриманим Службою у справах дітей Вилківської міської ради, в рамках Проєкту Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді", що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій, який є виконавцем Проєкту відповідно до Угоди про грант, працівниками Служби у справах дітей разом зі старостою Мирнівського старостинського округу проведено рейди по обстеженню умов проживання родин з дітьми, які мешкають на території с. Мирне.