Оголошення

До уваги мешканців Вилківської громади повідомлення Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Вилківської міської ради!

За даними головного лікаря КНП «Вилківська міська лікарня» Мінчева В.І., завідувачки амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги Порхун Н.І. станом на 06 березня 2020 року випадків хворих з підозрою на COVID-19 на території Вилківської міської ради не зафіксовано.

14:44 06.04.2020

Про активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання режиму карантину та протиепідемічних заходів

Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу.

14:36 20.03.2020