ОГОЛОШЕННЯ про проведення семінару з підтримки створення ОСББ в м. Вилкове.

26 лютого 2020 р. о 14:00 в приміщенні Вилківської міської ради відбудеться семінар для представників багатоповерхових будинків Проекту «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України. Мета заходу: інформування мешканців про можливості управління багатоквартирними будинками, та здійснення заходів з енергоефективності. Запрошуються  власники квартир багатоповерхових будинків, які прагнуть поліпшити умови проживання та здійснити своє право зі спільного управління своїм будинком.

16:40 21.02.2020