УВАГА! ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ

24 січня 2020 року об 11:00 годині в приміщенні сесійної зали Вилківської міської ради відбудеться семінар для представників багатоповерхових будинків з Проекту «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження енергоефективних рішень».

15:37 15.01.2020

Щиро дякуємо!

Виконавчий комітет Вилківської міської ради висловлює щиру подяку та бажає здоров’я, миру, успіхів добрій та чутній людині Чернишовій Наталі Василівні, завдяки якій 24 грудня діти з соціально вразливих сімей Вилківської громади здійснили організовану поїздку на зручному автотранспорті в Одеський національний академічний театр опери та балету на новорічну дитячу виставу «Лускунчик».

10:45 28.12.2019

Грант на навчання 63 000 грн. для студентів Одеської області

Інформація про конкурс: Це вже IV конкурс "Scholarship в Україні" для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

11:05 13.12.2019