Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Оголошення

3  03 грудня 2018 року по  30 січня 2019 року проводяться громадські обговорення стратегічних та операційних цілей розвитку Вилківської міської об’єднаної територіальної  громади до 2025 року.

11:57 06.01.2019

13 листопада відбудеться засідання робочої групи з розробки Cтратегії розвитку Вилківської ОТГ

13 листопада о 10:00 у сесійній залі Вилківської міської ради відбудеться третє розширене засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Вилківської ОТГ. У заході візьме участь Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. На засіданні робочої групи буде представлена презентація попередніх напрацювань (стратегічне бачення, SWOT-аналіз, порівняльні переваги, виклики та ризики). Визначення стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії.

19:03 09.11.2018