ОГОЛОШЕННЯ Щодо проведення прийому громадян

Проведення особистого прийому громадян посадовими особами місцевого самоврядування виконавчого комітету Вилківської  міської  ради  скасовано  з  17 березня 2020 року до особливого розпорядження на підставі Протоколу №6 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 16 березня 2020 року.

11:34 17.03.2020

Консультації щодо особливостей оплати Фондом лікарняних під час карантину можна отримати на Гарячій лінії Фонду

Карантин є окремим страховим випадком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», тож на час його дії працює особливий порядок видачі листків непрацездатності, які фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Зазначений порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, визначено відповідною Інструкцією, затвердженою наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455.

09:59 17.03.2020

До уваги учасників та всіх, хто приєднався до Всеукраїнського проєкту «Озеленення України» 21 березня 2020 року в Одеській області!

Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабінет Міністрів України запровадив обмежувальні заходи в Україні з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

10:29 16.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ

12 березня 2020 року об 11:00 годині в малій залі Вилківського міського Будинку культури відбудеться виїзне засідання постійної комісії Одеської обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу щодо обговорення прийняття Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах в Одеській області.

16:52 06.03.2020

Запрошення до участі у Школі організацій з розвитку підприємництва

Запрошуємо взяти участь у Школі організацій з розвитку підприємництва (1-й компонент: “Розвиток завдяки співпраці”), що реалізується Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з CIVITTA. Участь в навчанні безкоштовна.

08:55 05.03.2020