Стаття про "Об'єднання співвласників багатоповерхових будинків"

Термин «ОСМД» впервые стал известен широкой публике в 1992 году, когда в Законе Украины «О приватизации государственного жилищного фонда» было отмечено, что владельцы приватизированных квартир могут создавать такие объединения. Но аналог этого термина «кондоминиум» (в переводе с латыни - «совместное владение имуществом») появился еще в древнем Риме, когда возникла необходимость разным семьям жить в одном доме и решать много общих вопросов. С тех пор во всех без исключения странах мира такие объединения (в тех или иных формах) стали основой организации совместного проживания людей, альтернативы которой нет.

11:10 30.10.2019

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

29 жовтня 2019 року об 11:00 годині в приміщенні сесійної зали Вилківської міської ради відбудеться семінар для представників багатоповерхових будинків з Проекту «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження енергоефективних рішень».

15:41 25.10.2019

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Вилківської міської ради

Виконавчий комітет Вилківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакансій посадових осіб місцевого самоврядування:

15:16 17.10.2019

Вітання Вилківського міського голови з Днем працівників освіти!

Шановні освітяни!  Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті . Впевнені, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів. Ця подвижницька праця буде гідно оцінена всіма, хто прагне бачити Україну заможною і авторитетною державою.

16:56 04.10.2019