31 Березня, 2018 р., 12:30
 З метою підвищення рівня рухової активності, як одного із чинників здоров’я, залучення до занять оздоровчою фізкультурою, організованого Єдиного календарного плану роботи спортивних змагань Одеської області на 2018 рік та на виконання Обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки,запрошуємо усіх бажаючих залучитися до проведення фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів «Рух заради здоров’я» протягом усього року.
30 Березня, 2018 р., 17:19
28 березня 2018 року в м.Одеса відбувся семінар –тренінг на тему «Підвищення спроможності об’єднаних територіальних громад у сфері надання публічних послуг».
27 Березня, 2018 р., 20:00
Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов звернеться до Кабінету міністрів із проханням виділити кошти на ремонт аварійних дамб та шлюзів на Дунаї в Одеській області.
24 Березня, 2018 р., 14:07
 Інформуємо Вас, що через аномальні опади ( сніг жовтуватого кольору) з метою недопущення санепідускладнень на території району було організовано проведення лабораторних досліджень талого снігу за хімічними показниками та дозиметричний контроль в контрольних точках міста.
21 Березня, 2018 р., 15:09
Представники об’єднаних громад Одеської області під час тренінгу, який організував Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, вивчали принципи співпраці зі ЗМІ, особливості організації прес-конференцій та підготовки прес-релізів.
19 Березня, 2018 р., 21:00
Кабінет Міністрів України визнав спроможними ще 12 об’єднаних територіальних громад Одеської області. Вибори у цих ОТГ відбулися у 2017 році. Загалом, спроможних громад у регіоні наразі налічується 23.
18 Березня, 2018 р., 16:57
Погода 19 березня буде сніжною і морозною - від весни на вихідні залишилося хіба що назва.
14 Березня, 2018 р., 12:00
 9 березня у Будинку культури м. Вилкове відбулося свято " Мама життя подарувала! ",   присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня.
13 Березня, 2018 р., 12:00
 10 березня у с. Десантне відбувся святковий концерт, присвячений міжнародному жіночому дню 8 березня.
08 Березня, 2018 р., 08:08
Шановні, дорогі, прекрасні, чудові, кохані жінки!