Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

03 Травня, 2022 р., 08:52
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від  31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів», з метою поліпшення санітарного стану та благоустрою територій закладів та установ освіти.
02 Травня, 2022 р., 16:35
Відділ освіти Вилківської міської ради висловлює велику подяку закладам освіти Вилківської міської ради за активну участь в онлайн-виставці малюнків «Діти за мир» . Діти втілили на папері своє сьогодення та заповітні мрії про майбутнє. Творчі роботи сповнені віри у світле завтра, прагнення до миру, проникнуті любов’ю до України, гордістю за наш народ! «Об′єднуватися разом – початок, бути разом –прогрес, і працювати разом –успіх!»