Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ)

Виконавчий комітет Вилківської міської ради  запрошує мешканців громади на загальні збори, які відбудуться 2 липня 2019 року о 10.00 год. в актовому залі виконавчого комітету за адресою: м. Вилкове, вул. Моряків Десантників, 18.

16:46 29.06.2019

ВЕЛОПРОБІГ "БАЧУ МОЖУ ДОПОМОЖУ" 2019

30 червня 2019 року о 18.00 на площі Святого Миколая м. Вилкове відбудеться зустріч учасників Велопробігу «Бачу, можу,  допоможу» 2019.             Виконавчий комітет Вилківської міської ради  запрошує всіх бажаючих приєднатися до зустрічі   людей на велосипедах-тандемах, які подолали тисячі кілометрів всією Україною.

16:45 29.06.2019

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру» від 03 жовтня 2018 року:

12:24 26.06.2019