Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Новини культури та соц. захисту

24 березня 2018 року першість Вилківської ОТГ з футзалу

24 березня 2018 року в місті Вилкове проводилась відкрита першість Вилківської об’єднаної територіальної громади з футзалу. В цьому році в змаганнях прийняли участь команди МФК«ВИЛКОВЕ», МФК«ЛІСКИ», МФК«ДЕСАНТНЕ», «ВЕТЕРАН» (Вилкове).

18:59 26.03.2018

Конкурс поетичний вінок Придунав'я

Вилківська міська бібліотека №1 запрошуе всіх бажаючих хто пише вірші, оповідання, есе -  взяти участь у літературному конкурсі «Поетичний вінок Придунав'я».

15:28 21.03.2018

Особливості видачі та оплати лікарняних по догляду за хворими дітьми

Фонд соціального страхування України інформує: Особливості видачі та оплати лікарняних по догляду за хворими дітьми В зимовий період значно зростає кількість виданих листків непрацездатності по догляду за хворими дітьми. Це пов’язано із сезонним зростанням гострих вірусних інфекцій в холодну пору року.

15:21 19.03.2018

Роз’яснення щодо отримання застрахованими особами матеріального забезпечення

Загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності передбачає матеріальне забезпечення громадян у зв'язку з втратою заробітної плати (доходу) внаслідок тимчасової втрати працездатності (включаючи догляд за хворою дитиною, дитиною-інвалідом, хворим членом сім'ї), вагітності та пологів, часткову компенсацію витрат, пов'язаних із смертю застрахованої особи або членів її сім'ї за рахунок бюджету Фонду соціального страхування України, що формується шляхом сплати страхових внесків роботодавцем, громадянами, а також за рахунок інших джерел, передбачених Законом України

13:45 13.03.2018

Вимоги щодо оформлення на роботу

Відповідно до частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю в Україні (далі – КЗпП України) працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням працедавця, і повідомлення органів Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу.

17:05 12.03.2018