Відділ праці та соціального захисту населення

24 Грудня, 2020 р., 13:11
Новорічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона  для дітей, які вірять в дива та чекають  на їх здійснення.
03 Грудня, 2020 р., 13:28
Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до людей з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

13 Листопада, 2020 р., 12:23
Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн-платформу  „Допомога поруч”  для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.
05 Листопада, 2020 р., 13:22
В рамках Програми розвитку бібліотек Вилківської міської ради, 02.11.2020 р. на базі Десантненської сільської бібліотеки та Мирнівської сільської бібліотеки відбулося відкриття зон дитячого розвитку та активності «Бібліоняня».
16 Жовтня, 2020 р., 14:55
В рамках Програми розвитку бібліотек Вилківської міської ради, 16.10.2020 р. на базі Вилківської бібліотеки для дітей відбулося відкриття зони дитячого розвитку та активності «Бібліоняня».
07 Жовтня, 2020 р., 13:57
До Міжнародного дня людей похилого віку 130  одиноких мешканців поважного віку Вилківської міської ради отримали подарункові набори.  Продуктові набори придбані за кошти місцевого бюджету на суму 26000 грн. Доставка здійснювалася з усіма запобіжними заходами в умовах карантину.