Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Новини соц. захисту та праці.

Благодійний ярмарок «Добре серце»

КЗО «Вилківський будинок дитячої та юнацької творчості» запрошує всіх вилковчан 26.01.2019г. в Вилківський Будинок культури, з 10:00-12:00 на благодійний ярмарок «Добре серце» в рамках загальноміської акції «Старість в радість».           На ярмарку будуть представлені роботи вихованців Будинку творчості, випічка на будь-який смак. Всіх дітей молодшого віку чекають дивовижні майстер-класи «Ожила долонька» і «Листівка добра". Ви не тільки приємно проведете час зі своїми дітьми в колі волонтерів, та й, вибравши собі будь-яку з реалізованих продукцій, ви зможете допомогти нужденним людям похилого віку нашої громади !!!

16:39 23.01.2019

Щорічні відпустки: надаємо, оформлюємо, розраховуєм

Незабаром сезон відпусток. Право кожного працівника на щорічну відпустку гарантовано законодавством України. Отже, нагадаємо, як оформити надання щорічної відпустки працівникам, розрахувати й виплатити відпускні.

22:46 04.05.2018

Легалізація заробітної плати та зайнятості населення

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

22:35 04.05.2018