A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вилківська міська об'єднана територіальна громада
Одеська область, Кілійський район

Новини соц. захисту та праці.

Благодійний ярмарок «Добре серце»

                  КЗО «Вилківський будинок дитячої та юнацької творчості» запрошує всіх вилковчан 26.01.2019г. в Вилківський Будинок культури, з 10:00-12:00 на благодійний ярмарок «Добре серце» в рамках загальноміської акції «Старість в радість».           На ярмарку будуть представлені роботи вихованців Будинку творчості, випічка на будь-який смак. Всіх дітей молодшого віку чекають дивовижні майстер-класи «Ожила долонька» і «Листівка добра". Ви не тільки приємно проведете час зі своїми дітьми в колі волонтерів, та й, вибравши собі будь-яку з реалізованих продукцій, ви зможете допомогти нужденним людям похилого віку нашої громади !!!

16:39 23.01.2019

Щорічні відпустки: надаємо, оформлюємо, розраховуєм

Незабаром сезон відпусток. Право кожного працівника на щорічну відпустку гарантовано законодавством України. Отже, нагадаємо, як оформити надання щорічної відпустки працівникам, розрахувати й виплатити відпускні.

22:46 04.05.2018

Легалізація заробітної плати та зайнятості населення

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

22:35 04.05.2018

Рух заради здоров'я

Другого квітня у Вилківському НВК «ЗОШ I-III ст. ліцей» відбулася зустріч учнів 11-го класу з військовослужбовцями Вилківської прикордонної служби, яка присвячувалася темі «Ми за здоровий спосіб життя».

20:11 17.04.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора