Новини соц. захисту та праці.

Увага! Сеанси телефонного зв’язку «Пряма телефонна лінія»

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області  19 вересня 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Розподіл педагогічного навантаження вчителям у закладі загальної середньої освіти».

08:49 21.09.2019

Завершена благодійна акція «Готуємо дітей до школи»

В ході благодійної акції “Готуємо дітей до школи” на території Вилківської міської ради охоплено  11 сімей, в яких виховується 31  дитина шкільного віку, яким придбані набори шкільного приладдя та канцтовари. Кошти  на придбання ( 6350 грн.) залучено з місцевого бюджету.

10:06 03.09.2019

Деяка інформація стосовно надання населенню субсидій

Житлова субсидія на оплату житлово- комунальних послуг надається громадянам у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору.

08:39 23.08.2019

Проект «Надання соціальних послуг в громаді»

Виконавчий комітет Вилківської міської ради запрошує мешканців громади на зустріч  з експертами та консультантами компанії CIVITTA для обговорення питання оцінки потреб мешканців Вилківської міської ради у соціальних послугах, яка відбудеться 7 серпня 2019 року об 11 годині в сесійній залі Вилківської міської ради.

09:44 05.08.2019