Відділ праці та соціального захисту населення

07 Жовтня, 2020 р., 13:57
До Міжнародного дня людей похилого віку 130  одиноких мешканців поважного віку Вилківської міської ради отримали подарункові набори.  Продуктові набори придбані за кошти місцевого бюджету на суму 26000 грн. Доставка здійснювалася з усіма запобіжними заходами в умовах карантину.
05 Жовтня, 2020 р., 14:05
30.09.2020 року в Вилківському Будинку культури відбулося урочисте поздоровлення опікунів, прийомних батьків Вилківської громади з Днем усиновлення. Перший заступник міського голови Шовкун В.М. привітав їх зі святом та вручив Подяку за щоденну кропітку працю, щедрість та любов до дітей.
01 Жовтня, 2020 р., 13:54
  1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Це ще одна можливість нагадати про обов’язок кожного бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Хоча уваги та підтримки вона потребує щодня.
30 Вересня, 2020 р., 13:58
30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято доброти та  милосердя  яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

08 Вересня, 2020 р., 14:05
ЗМІНИВСЯ ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ НА ЦІЛОДОБОВЕ ПЕРЕБУВАННЯ ДО ІНТЕРНАТНИХ ЗАКЛАДІВ
25 Серпня, 2020 р., 13:53
Криза COVID-19 вкотре оголила вразливість тих, хто вимушений працювати неофіційно, заробляти засоби для існування без гарантій і належного захисту. З початку 2020 року до травня включно спостерігалась тенденція до зменшення кількості офіційно зайнятого населення. Так, кількість працівників у травні цього року була майже на півмільйона меншою, ніж у травні минулого року.
10 Серпня, 2020 р., 16:04
               07 серпня 2020 року відбулась ХХІХ обласна звітно-виборна конференція Одеської обласної організації профспілки працівників державних установ України. Шляхом відкритого голосування   сформований новий склад обкому профспілки, обрано мандатну, ревізійну комісію, та членів президії обласної організації профспілки.