Новини соц. захисту та праці.

Найбільш вразлива категорія жителів Вилківської ОТГ отримає продуктові пакети

Одинокі особи та особи, які одиноко проживають, серед громадян віком понад 80 років, громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які потребують догляду та мешкають на території Вилківської міської ради отримають допомогу у вигляді продуктових наборів.

11:13 14.04.2020

До уваги громадських об’єднань осіб з інвалідністю

3 березня 2020 року, на засіданні Уряду було прийнято постанову Кабінету міністрів України «Деякі питання надання фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю» (№ 166 від 03 березня 2020). Ця постанова затверджує Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю.

09:46 09.04.2020

Уряд додатково компенсує отримувачам субсидій оплату ЖКП у середньому на 300 грн на період карантину

Уряд запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину, яка в середньому складе 300 гривень для кожної родини. Відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 24 березня 2020 року.

16:56 26.03.2020

ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТНА СІМ’Я І ЯК СТАТИ ПАТРОНАТНИМ ВИХОВАТЕЛЕМ. РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЛЯ КАНДИДАТІВ

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.

15:24 17.03.2020