Відділ праці та соціального захисту населення

14 Квітня, 2020 р., 11:13
Одинокі особи та особи, які одиноко проживають, серед громадян віком понад 80 років, громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які потребують догляду та мешкають на території Вилківської міської ради отримають допомогу у вигляді продуктових наборів.
09 Квітня, 2020 р., 09:46
3 березня 2020 року, на засіданні Уряду було прийнято постанову Кабінету міністрів України «Деякі питання надання фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю» (№ 166 від 03 березня 2020). Ця постанова затверджує Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю.
01 Квітня, 2020 р., 13:51
В квітні місяці представники Вилківської міської ради відвідали жителів м. Вилкове:
27 Березня, 2020 р., 14:55
25 березня Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.
27 Березня, 2020 р., 11:43
В березні місяці представники Вилківської міської ради відвідали жителів м. Вилкове:
26 Березня, 2020 р., 16:56
Уряд запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину, яка в середньому складе 300 гривень для кожної родини. Відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 24 березня 2020 року.
17 Березня, 2020 р., 15:24
Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.