Відділ праці та соціального захисту населення

14 Квітня, 2020 р., 11:13
Одинокі особи та особи, які одиноко проживають, серед громадян віком понад 80 років, громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які потребують догляду та мешкають на території Вилківської міської ради отримають допомогу у вигляді продуктових наборів.
09 Квітня, 2020 р., 09:46
3 березня 2020 року, на засіданні Уряду було прийнято постанову Кабінету міністрів України «Деякі питання надання фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю» (№ 166 від 03 березня 2020). Ця постанова затверджує Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю.
01 Квітня, 2020 р., 13:51
В квітні місяці представники Вилківської міської ради відвідали жителів м. Вилкове:
27 Березня, 2020 р., 14:55
25 березня Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.
27 Березня, 2020 р., 11:43
В березні місяці представники Вилківської міської ради відвідали жителів м. Вилкове:
26 Березня, 2020 р., 16:56
Уряд запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину, яка в середньому складе 300 гривень для кожної родини. Відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 24 березня 2020 року.
17 Березня, 2020 р., 15:24
Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.
10 Березня, 2020 р., 08:12
      Виконавчий комітет Вилківської міської ради щиро дякує всім небайдужим мешканцям  м. Вилкове, с. Мирне та с. Десантне, а також, колективам дитячих садочків, закладів освіти та культури, виконавчого комітету Вилківської міської ради, депутатам Вилківської міської ради, які  проявили добро та милосердя до людей похилого віку та долучились до акції  «Старість в радість».
25 Лютого, 2020 р., 11:41
24 лютого 2020 року Вилківська ОТГ в рамках реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансується за рахунок гранту, наданого Уряду України Японським фондом соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку отримала офісне обладнання для розвитку спроможності надання послуг соціального захисту мешканцям Вилківської ОТГ: персональні комп’ютери, багатофункціональні пристрої, джерела безперервного живлення, мереживі маршрутизатори та пакети ліцензійних офісних програм і програмного забезпечення для персональних комп’ютерів. Загальна вартість отриманого обладнання становить – 177 тисяч 819 гривень.