Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Новини соц. захисту та праці.

День здоров'я

На виконання Указу Президента України Петра Порошенка «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», метою якої є формування умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя для формування здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності в державі та до Всесвітнього дня здоров'я, який у 2018 році проходить під гаслом «Здоров'я для всіх», 11 квітня дитяча бібліотека Вилківської ОТГ запросила учнів 2-Б  класу школи №1 на урок здоров'я «Азбука здоров'я».

18:26 12.04.2018

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання з 26 березня по 29 березня в дитячий бібліотеці м. Вилкове  проходив традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги. Він був неймовірно насиченим та приніс купу сюрпризів.

15:11 03.04.2018

Мамо, тато, я – спортивна сім’я

Згідно Єдиного календарного плану роботи спортивних змагань Одеської області на 2018 рік, та на виконання Обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки, з метою формування родинних традицій, сприяння батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою і спортом, здорового способу життя, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ї, активного сімейного дозвілля, в Одеській області проводяться спортивно-масові заходи «Мамо, тато, я – спортивна сім’я».

12:40 31.03.2018

24 березня 2018 року першість Вилківської ОТГ з футзалу

24 березня 2018 року в місті Вилкове проводилась відкрита першість Вилківської об’єднаної територіальної громади з футзалу. В цьому році в змаганнях прийняли участь команди МФК«ВИЛКОВЕ», МФК«ЛІСКИ», МФК«ДЕСАНТНЕ», «ВЕТЕРАН» (Вилкове).

18:59 26.03.2018

Конкурс поетичний вінок Придунав'я

Вилківська міська бібліотека №1 запрошуе всіх бажаючих хто пише вірші, оповідання, есе -  взяти участь у літературному конкурсі «Поетичний вінок Придунав'я».

15:28 21.03.2018

Особливості видачі та оплати лікарняних по догляду за хворими дітьми

Фонд соціального страхування України інформує: Особливості видачі та оплати лікарняних по догляду за хворими дітьми В зимовий період значно зростає кількість виданих листків непрацездатності по догляду за хворими дітьми. Це пов’язано із сезонним зростанням гострих вірусних інфекцій в холодну пору року.

15:21 19.03.2018

Роз’яснення щодо отримання застрахованими особами матеріального забезпечення

Загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності передбачає матеріальне забезпечення громадян у зв'язку з втратою заробітної плати (доходу) внаслідок тимчасової втрати працездатності (включаючи догляд за хворою дитиною, дитиною-інвалідом, хворим членом сім'ї), вагітності та пологів, часткову компенсацію витрат, пов'язаних із смертю застрахованої особи або членів її сім'ї за рахунок бюджету Фонду соціального страхування України, що формується шляхом сплати страхових внесків роботодавцем, громадянами, а також за рахунок інших джерел, передбачених Законом України

13:45 13.03.2018

Вимоги щодо оформлення на роботу

Відповідно до частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю в Україні (далі – КЗпП України) працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням працедавця, і повідомлення органів Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу.

17:05 12.03.2018