Відділ праці та соціального захисту населення

05 Листопада, 2020 р., 13:22
В рамках Програми розвитку бібліотек Вилківської міської ради, 02.11.2020 р. на базі Десантненської сільської бібліотеки та Мирнівської сільської бібліотеки відбулося відкриття зон дитячого розвитку та активності «Бібліоняня».
16 Жовтня, 2020 р., 14:55
В рамках Програми розвитку бібліотек Вилківської міської ради, 16.10.2020 р. на базі Вилківської бібліотеки для дітей відбулося відкриття зони дитячого розвитку та активності «Бібліоняня».
07 Жовтня, 2020 р., 13:57
До Міжнародного дня людей похилого віку 130  одиноких мешканців поважного віку Вилківської міської ради отримали подарункові набори.  Продуктові набори придбані за кошти місцевого бюджету на суму 26000 грн. Доставка здійснювалася з усіма запобіжними заходами в умовах карантину.
05 Жовтня, 2020 р., 14:05
30.09.2020 року в Вилківському Будинку культури відбулося урочисте поздоровлення опікунів, прийомних батьків Вилківської громади з Днем усиновлення. Перший заступник міського голови Шовкун В.М. привітав їх зі святом та вручив Подяку за щоденну кропітку працю, щедрість та любов до дітей.
01 Жовтня, 2020 р., 13:54
  1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Це ще одна можливість нагадати про обов’язок кожного бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Хоча уваги та підтримки вона потребує щодня.
30 Вересня, 2020 р., 13:58
30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято доброти та  милосердя  яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.
08 Вересня, 2020 р., 14:05
ЗМІНИВСЯ ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ НА ЦІЛОДОБОВЕ ПЕРЕБУВАННЯ ДО ІНТЕРНАТНИХ ЗАКЛАДІВ