Новини соц. захисту та праці.

Святкові, вихідні дні в серпні 2019 року

Враховуючи положення ст. 73 КЗпП України у 2019 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у святковий день 24 серпня - День Незалежності України.

09:57 28.07.2019

Опубліковано нову Генеральну угоду: що робити роботодавцю.

Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки (далі – Генугода) укладено між всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців в особі Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, всеукраїнськими об’єднаннями професійних спілок в особі Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України.

08:03 26.07.2019

Увага! Сеанси телефонного зв’язку «Пряма телефонна лінія»

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області  25 липня 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Чи обов’язково мати робочі інструкції на всіх працівників».

08:03 25.07.2019