Відділ праці та соціального захисту населення

27 Липня, 2020 р., 16:10
Запитання: Працівник отримав травму – зломав руку, під час виконання посадових обов’язків вдома. Чи має він право на оплату лікарняного?

27 Липня, 2020 р., 16:10
Співробітники ГУ Держпраці в Одеській області в умовах карантину надають роз’яснення з питань трудового законодавства телефоном

22 Липня, 2020 р., 16:48
Досить часто жінки, які є розлученими звертаються з проханням до роботодавця щодо надання їм додаткової соціальної відпустки.
01 Червня, 2020 р., 13:47
 Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина  була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожний новий день- добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!
28 Травня, 2020 р., 15:07
В травні місяці представники Вилківської міської ради відвідали жителів м. Вилкове:
26 Травня, 2020 р., 15:14
В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncenter.eduhub.in.ua).
26 Травня, 2020 р., 15:06
До Міжнародного дня захисту дітей служба у справах дітей обласної державної адміністрації оголошує творчий конкурс "Найкращі в світі - мої діти!"  для усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів: за номінаціями:
21 Травня, 2020 р., 15:05
На виконання постанови КМУ від 11  березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", ГС "Українська мережа за права дитини" розробила інформаційну листівку на основі Посібника із запобігання та подолання соціальної стигми від Всесвітньої організації охорони здоров'я.