Відділ праці та соціального захисту населення

27 Липня, 2020 р., 16:12
Спека у літній період негативно впливає на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку. Саме тому, керівникам робіт в умовах підвищення температури повітря необхідно більш ретельно планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при дії високих температур зовнішнього середовища, а саме:
27 Липня, 2020 р., 16:10
Запитання: Працівник отримав травму – зломав руку, під час виконання посадових обов’язків вдома. Чи має він право на оплату лікарняного?

27 Липня, 2020 р., 16:10
Співробітники ГУ Держпраці в Одеській області в умовах карантину надають роз’яснення з питань трудового законодавства телефоном

22 Липня, 2020 р., 16:48
Досить часто жінки, які є розлученими звертаються з проханням до роботодавця щодо надання їм додаткової соціальної відпустки.
01 Червня, 2020 р., 13:47
 Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина  була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожний новий день- добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!
28 Травня, 2020 р., 15:07
В травні місяці представники Вилківської міської ради відвідали жителів м. Вилкове:
26 Травня, 2020 р., 15:14
В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncenter.eduhub.in.ua).
26 Травня, 2020 р., 15:06
До Міжнародного дня захисту дітей служба у справах дітей обласної державної адміністрації оголошує творчий конкурс "Найкращі в світі - мої діти!"  для усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів: за номінаціями: