Відділ праці та соціального захисту населення

15 Травня, 2020 р., 13:45
ЩОРОКУ КРАЇНИ СВІТУ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ СІМ’Ї – ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ, ПОКЛИКАНИЙ НАГАДАТИ, НАСКІЛЬКИ ВАЖЛИВИМИ Є РОДИННІ ЗВ’ЯЗКИ І ЯКУ РОЛЬ ВОНИ ВІДІГРАЮТЬ У ФОРМУВАННІ КОЖНОЇ ОСОБИСТОСТІ. МІЖНАРОДНЕ СВЯТО ЗАПРОВАДЖЕНО У 1993 РОЦІ ГЕНЕРАЛЬНОЮ АСАМБЛЕЄЮ ООН І З ТОГО ЧАСУ ТРАДИЦІЙНО СВЯТКУЄТЬСЯ 15 ТРАВНЯ.
30 Квітня, 2020 р., 11:55
Враховуючи ситуацію, що склалася в Україні із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та із впровадженням карантинних заходів,  закликаємо громадян зайвий раз не виходити з дому та сплачувати комунальні послуги дистанційно. Наразі, Міністерством цифрової трансформації України спільно із сервісом онлайн – платежів та переказів Portmone.com https://www.portmone.com.ua/r3/uk/ розроблено освітній серіал «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома».
30 Квітня, 2020 р., 09:12
Товариство Червоного Хреста – незалежна й нейтральна організація, яка надає допомогу всім, хто опинився у скруті. Ця організація є громадською, тобто не отримує коштів із бюджету. Основним джерелом надходжень є членські внески та благодійні пожертви від простих громадян, підприємств та організацій.
23 Квітня, 2020 р., 09:05
Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн-платформу  „Допомога поруч”  для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.
14 Квітня, 2020 р., 11:13
Одинокі особи та особи, які одиноко проживають, серед громадян віком понад 80 років, громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які потребують догляду та мешкають на території Вилківської міської ради отримають допомогу у вигляді продуктових наборів.
09 Квітня, 2020 р., 09:46
3 березня 2020 року, на засіданні Уряду було прийнято постанову Кабінету міністрів України «Деякі питання надання фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю» (№ 166 від 03 березня 2020). Ця постанова затверджує Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю.
01 Квітня, 2020 р., 13:51
В квітні місяці представники Вилківської міської ради відвідали жителів м. Вилкове: