Відкрився сучасний Центр надання адміністративних послуг

4 грудня у Вилківській  ОТГ Одеської області відкрився сучасний Центр надання адміністративних послуг, а також два віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП у селі Десантне та селі Мирне. Ці три точки доступу до якісних адмінпослуг забезпечать кожного мешканця Виклівської ОТГ доступом до необхідних послуг.  147 послуг в основному офісі ЦНАП та 69 на ВРМ. Цей чудовий результат став можливим завдяки активності громади, а також підтримки держави і міжнародних партнерів. Важливо наголосити, що приміщення ЦНАП є доступним для всіх мешканців, включно з людьми з інвалідністю та батьків з дитячими візочками. Тепер кожен мешканець відчує зміни завітавши до оновленого ЦНАП, отримає якісні послуги і натхнення на подальші зміни та покращення життя міста та країни. Всі працівники пройшли тренінги з підвищення кваліфікації, спеціально розроблені українськими, шведськими та естонськими експертами Програми «U-LEAD з Європою». Однією з цілей Програми «U-LEAD з Європою» є покращення якості надання адміністративних послуг у громадах та містах України через створення та модернізації належних ЦНАП.

14:56 04.12.2019

Відзначення Дня Гідності та Свободи

В сільської бібліотеці с.Мирне спільно з Будинком культури проведена бесіда«Сини небесної сотні». Під час заходу присутні повернулися у ті трагічні 2013-2014 р.р. Дізнались про реальні події, які відбувалися на Майдані і мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції Гідності та її героїв.

16:48 22.11.2019

Вводиться в обіг банкнота номіналом 1000 гривень

Виконавчий комітет Вилківської міської ради з метою всебічного інформування населення надає інформаційний матеріал, щодо виходу в обіг нової банкомати номіналом 1000 (тисяча) гривень.

13:59 21.11.2019