Інформація щодо освячення пасок в старообрядницьких церквах міста Вилкове!!!

В старообрядницьких церквах міста Вилкове: Різдва Пресвятої Богородиці та   Свято-Микольській  освячення великодних кошиків відбудеться 19 квітня 2020 року з 10.00 до 11.00 години на прилеглій території з дотриманням обмежувальних протиепідемічних  умов карантину (уникнення безпосереднього контакту між віруючими, дистанції  не менше 2-х метрів, застосування засобів індивідуального захисту (маски, респіратори).

12:53 17.04.2020

Повідомлення Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Вилківської міської ради!

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Вилківської міської ради повідомляє, що станом на 17 квітня 2020 року на території Вилківської міської ради (м. Вилкове, с. Десантне, с. Новомиколаївка, с. Мирне) не виявлено жодного випадку  гострої  респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

10:40 17.04.2020

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Вилківської міської ради повідомляє, що станом на 15 квітня 2020 року на території Вилківської міської ради (м. Вилкове, с. Десантне, с. Новомиколаївка, с. Мирне) не виявлено жодного випадку  гострої  респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

16:12 15.04.2020