Що дозволено, а що заборонено до 24 квітня – постанова Уряду № 239

Уряд вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідну постанову прийнято 25 березня 2020 р. № 239.

13:45 30.03.2020

Віктор Ляшко закликав громадян свідомо дотримуватися правил карантину, щоб не допустити масового інфікування коронавірусом

Свідоме ставлення громадян до проблеми поширення коронавірусної інфекції та ретельне дотримання всіх вимог і превентивних правил допоможуть Україні пройти в більш легкій формі спалах хвороби. На цьому наголосив заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу 24 березня.

08:19 26.03.2020

Експрес-тести на коронавірус будуть проводити у випадку підозри на COVID-19 тільки лікарі визначених закладів охорони здоров’я

МОЗ повідомляє, якщо у вас є ознаки гострого респіраторного захворювання, – телефонуйте до свого сімейного лікаря. Екстрена медична допомога виїжджає тільки на ургентні випадки. Медичні працівники екстреної допомоги НЕ будуть проводити тест на COVID-19.

12:53 25.03.2020

Заходи пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період

У зв’язку з настанням весняно-літнього періоду, підвищенням температури навколишнього середовища, щорічно відзначається збільшення кількості пожеж. Як правило, в цей період відбувається прибирання територій та приватних домоволодінь.

11:52 24.03.2020

Лише командна робота Президента, Уряду, Верховної Ради, місцевої влади і всього населення дозволить стримати поширення коронавірусної інфекції

Влада докладає максимально зусиль для організації повернення громадян України на Батьківщину. Про це на брифінгу повідомив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Він зазначив, що МЗС, Мінінфраструктури спільно з компанією SkyUp домовилися про нерегулярні повернення літаками зі списку міст.

15:55 20.03.2020