02 Червня, 2022 р., 14:30
2 червня 2022 року в сесійній залі Вилківської міської ради для працівників Будинку культури міста Вилкове, комунального закладу "Центр надання соціальних послуг", Служби у справах дітей та соціального захисту населення пройшла презентація лекції на тему :«Про вибухонебезпечні предмети», яку проводив головний інспектор ВЗНС Ізмаїльського РУ ГУДСНС України в Одеській області лейтенант служби ЦЗ Ігор ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ.
01 Червня, 2022 р., 20:13
Сьогодні, 01.06.2022 року в населених пунктах Вилківської громади пройшли заходи до Міжнародного Дня захисту дітей!
01 Червня, 2022 р., 09:26

31 Травня, 2022 р., 15:45
        Від Вилківської громади висловлюємо вдячність адміністрації та голові Джозефу Херднеру  міста Фуртванген в Шварцвальді за постійну підтримку нашої  громади в часи агресії російської федерації проти України! Ви ніколи не залишались осторонь проблем, які виникали і наразі підтримуєте і надихаєтє нас на Перемогу, як своїми діями , так і словами підтримки! Ми віримо , що після цієї страшної війни, ми обов’язково продовжимо будувати та реалізовувати нові проєкти, які будуть сприяти розвитку Вилківської громади та ще більш зблизять наші міста Вилкове – Фуртванген! Завдяки сумісним зусиллям Джозефа Херднера, благодійного фонду «Баварский Дом Одесса», адміністрації Вилківської міської ради 28 травня 2022 року Вилківська громада отримала благодійну допомогу від нашого міста –побратима Фуртванген у вигляді продуктів харчування , засобів особистої гігієни, одягу для наших гостей громади, які були вимушені покинути свої домівки, в зв’язку з агресією російської федерації проти України. Також отримали комплектування та амуніцію для нашої пожежної команди Вилківської громади.  Хочемо висловити слова вдячності всім, хто допоміг в отриманні допомоги, а саме Гуманітарному Хабу Одеської області в Ісакче (Румунія), всім прикордонникам та працівникам митної служби , хто був задіян в цьому процесі, велика вдячність водію Анатолію КАРБУНЯН за доставку благодійної допомоги. Величезна подяка нашим місцевим помічника - хлопцям та дівчатам, нашим волонтерам за розвантаження продуктів та речей - це величезний труд, який доводить небайдужість та віру в нашу Перемогу, Наше світле майбутнє!!! Ми переможено! Віремо в ЗСУ! Україна понад усе!
27 Травня, 2022 р., 08:53