Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Про скликання загальних зборів громадян Вилківської громади

У відповідності до п. 11 ч. 4 ст. 42, ч.7 ст.42, п.20 ч.4.ст.42, ч. 1 ст. 75 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 9 глави 2.16 Статуту Вилківської міської ради Одеської області (Вилківської об’єднаної територіальної громади), рішення Вилківської міської ради від 28.09.2018 року № 431-XV-VІІ «Про затвердження Положення про звітування Вилківського міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Вилківської міської ради» та з метою підвищення прозорості і відкритості, забезпечення громадського контролю за діяльністю виконавчих органів міської ради, інформування членів територіальної громади та залучення їх до оцінки роботи  виконавчих органів, безпосередньої участі громадян у вирішенні питань соціально-економічного розвитку та благоустрою території Вилківської ОТГ:

19:15 06.10.2018

День вчителя

Сьогодні, 4го жовтня, голова Вилківської міської ради привітав керівників закладів освіти нашої громади. Було висловлено багато теплих слів та побажання творчої наснаги в роботі.

18:43 04.10.2018

Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня наша громада відзначала Міжнародний день людей похилого віку. У Вилківському Будинку культури зібралося багато творчих колективів нашої громади,почесних гостей та заслужених представників, щоб привітати зі святом.

20:18 03.10.2018

Спортивні змагання з футболу до Дня громади

22 вересня 2018 р. футбольна команда м. Вилкове приймала участь у спортивних змаганнях з футболу приурочених до дня громади с.Червоний Яр Кілійського району. У змаганнях приймали участь команди м. Кілія, с Фурмановка, с.Червоний Яр та Вилкове. За підсумками змагань наша команда зайняла друге місце поступившись у фінальній грі команді з м.Кілія серії післяматчевих пенальті. Гравець  Вилківської футбольної команди Іванов Руслан був визнаний кращим півзахисником турніру.

19:18 24.09.2018

27 вересня відбудеться засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Вилківської ОТГ

27 вересня о 15:00 у сесійній залі Вилківської міської ради відбудеться перше розширене засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Вилківської ОТГ. У заході візьме участь Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. У контексті розробки Стратегії розвитку Вилківської громади найбільш важливим є перший, аналітично-діагностичний етап, коли громада проводить соціально-економічний аналіз та опитування мешканців і підприємців. На засіданні робочої групи будуть опрацьовані пріоритетні напрямки розвитку громади, що базуються на результатах аналізу та опитування.

17:55 14.09.2018

15 вересня проводиться акція «Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня 2018 року за підтримкою Європейського Союзу та інших міжнародних організацій проводиться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day), яка кожен рік у 3-ті вихідні вересня проводиться по всьому світу з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

15:25 14.09.2018

Захисти себе - працюй легально!

З 10 вересня по 10 жовтня 2018 року на території Вилківської ОТГ буде проходити місячник легалізації трудових відносин. Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Вилківського міської ради заплановані ряд заходів, а саме:

17:29 07.09.2018

Благодійна акція «Готуємо дітей до школи»

31 серпня завершилася благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка проводилася відділом праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Вилківської міської ради.

20:17 04.09.2018