БОНУС НА ПЕРСПЕКТИВУ: знаковий об'єкт переданий у власність громади Вилкове

За участю та поданням депутата обласної ради Маслова Юрія Костянтиновича, 3-го березня 2020 року рішенням сесії Одеської обласної ради у власність Вилківської ОТГ передано приміщення колишнього кінотеатру - стратегічний об'єкт в центрі міста, який розташовується на шляху туристичного потоку.

14:22 04.03.2020

Попередження про ускладнення погодних умов

За даними Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів у зв’язку зі зміщенням активного південного циклону через територію Одеської області                5-6 лютого 2020 року очікується ускладнення погодних умов:

08:42 05.02.2020

Національна онлайн - платформа з цифрової грамотності

Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Мінцифри, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». Показниками ефективності виконання зазначеної цілі визначено: понад 6 мільйонів українців охоплені програмою розвитку цифрових навичок; 70 % громадян, які пройшли програму, володіють навичками на базовому рівні.

10:34 04.02.2020

Викривачі корупції – нова категорія осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу

З 1 січня цього року викривачі корупції отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу.  Розширення кола суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» від 17 жовтня 2019 року  № 198-IX, який набрав чинності з 1 січня 2020 року.

15:38 08.01.2020