Вилківська міська об'єднана територіальна громада

Завтрашній святковий концерт переноситися в концертний зал будинку культури!

Шановні жителі міста Вилкове! Доводимо до Вашого відома що завтрашній святковий концерт, присвячений Дню Перемоги, який повинен був проходити на площі Святого Миколая за непогоди переноситися в концертний зал Будинку Культури!

21:55 08.05.2018

Тиждень тренінгів з розвитку інфраструктури та створення іміджу Вилківської громади

Представники Вилківської об’єднаної територіальної громади протягом тижня відвідали заходи які сприяють ефективному розвитку, наданню публічних послуг, реалізації проектів інфраструктури та створення умов для позитивного іміджу, що визначає положення громади як бренд у суспільстві.

22:07 28.04.2018

Діти громади вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Цього року виповнилося 32 роки з дня найбільший аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Катастрофа на Чорнобильській АЕС, що перевернула весь світ, стала днем пам'яті людей, що вступили в нерівний бій з невидимим радіаційним ворогом і врятували ціною власного життя мільйони людей.

20:01 27.04.2018

Залучення населення ОТГ до вирішення місцевих проблем

19 квітня в Одесі відбувся семінар “Кращі практики залучення населення ОТГ до вирішення місцевих проблем”, який провели експерти ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” в рамках проекту “Відкрита громада – сильна громада” за підтримки Реанімаційного пакету реформ.

22:14 24.04.2018

Українська родина проводжає своїх синів на захист країни

Сьогодні велика українська родина проводжає своїх синів на захист країни. Багато наших бійців знаходяться в зоні бойових дій і сотні служать на благо батьківщині. Кожен із нас також може зробити свій посильний вклад у збереження незалежності й територіальної цілісності нашої держави.

19:15 19.04.2018

День довкілля

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Указу Президента України від 6 серпня 1998 року № 855/98 «Про День довкілля», з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів Вилківської міської ОТГ, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, поширення екологічних знань, покращення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення, озеленення територій, парків, скверів, територій підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування, керуючись підпунктом 7 пункту «а» ст. 30, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

17:32 13.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні громадяни міста Вилкове! У зв'язку з випадками спливання підводних мін в річці Дунай, переконливо просимо при виявленні на воді металевих об'єктів сферичної форми в діаметрі близько одного метра інформувати за телефонами 101, 102! Категорично заборонено наближатися до виявлення об'єктів підвищеної небезпеки!

16:55 13.04.2018