Підвищення рівня правової культури читачів бібліотеки

Для підвищення рівня правової культури читачів бібліотеки, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту, 16 листопада у сільській  бібліотеці с.Мирне проведена бесіда-обговорення: «Чи знаєш ти свої права?» Вчитель історії Нагорна Людмила Федотівна розповіла про права дитини в нашій країні та країнах світу, про історію створення «Декларації прав людини», нагадала що 20 листопада – Всесвітній день дитини, а 30 років тому прийнята «Конвенція прав дитини.

14:09 20.11.2019

Привітання з Днем працівника культури

Музична школа вітає усіх працівників культури зі святом. Працівникі культури - це ті люди, які привносять в наше життя мистецтво, творчість, гармонію і красу. Тому в це свято хочеться побажати  залишатися натхненними, чуйними і креативними. Нехай фантазія ніколи не вичерпується, робота приносить вам задоволення, проект    рясніють новими ідеями, а життя вирує на повну силу!

09:42 08.11.2019

Урочисті проводи призовників до лав Збройних сил України

Старостою села Десантне Аністратенко Михайлом Івановичем, сумісно з виконкомом Вилківської міської ради, організовані та проведені урочисті проводи призовників до лав Збройних сил України, яким були вручені пам'ятні подарунки.

08:26 17.10.2019

Вітання голови Вилківської громади з днем Дошкілля

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашої громади і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують. Бажаю Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Дай Вам, Бог, на землі ще багато світлих днів і щасливих років! Нехай Вам завжди всміхається доля. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме дошкільники дають надію людству на щасливе дитинство.

08:33 27.09.2019

Триває ремонт будівель у громаді.

Вже проведено оновленя кровлі комунального закладу "Вилківська дитяча музична школа Вилківської міської ради",  та триває утеплення зовнішних стін комунального закладу дошкільної освіти ясла-садок №1 «Золота рибка» Вилківської міської ради.

08:42 06.08.2019