Вилківська міська об'єднана територіальна громада

В місті Вилкове з нагоди Дня рибалки відбувся міні-футбол

8 липня 2018 року в місті Вилкове з нагоди святкування Дня рибалки проводився турнір з міні-футболу. В цьому році, на запрошення відділу культури, туризму та спорту Вилковської об’єднаної територіальної громади,   в змаганнях прийняли  участь  команди с. ДЕСАНТНЕ, с. ПРИМОРСЬКЕ, команди міста Вилкове «ВЕТЕРАН» та «КУНАШИР».

19:27 09.07.2018

9 липня в м.Вилкове відбудеться відкрите засідання щодо створення ЦНАПу

Шановні мешканці міста Вилкове! Вилківська міська рада запрошує Вас 9 липня 2018 року о 10:00 до сесійної зали на відкрите засідання стосовно виділення частини приміщення, в якому розташована Вилківська міська бібліотека №1 під Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

14:31 06.07.2018

«Шлях осетра»: святкуючи День Дунаю 2018

Щорічно 29 червня країни басейну Дунаю віддають шану одній з найбільших річкових систем Європи, що є домівкою як для багатьох людей, так і для унікального біологічного різноманіття. Тож уже 14 років поспіль в останній тиждень червня придунайські громади відзначають День Дунаю.

20:43 04.07.2018

Турнір з волейболу з нагоди святкування 22 ї річниці Дня Конституції України

З нагоди святкування 22 ї річниці Дня Конституції України, 28 червня 2018 року в спортзалі Вилковської школи-ліцей було проведено турнір з волейболу. Цього року участь в змаганнях прийняли   команди «ПРИМОРСЬКЕ»  (Приморське), «ЮНАКИ» (Вилкове), «ВЕТЕРАН» (Вилкове).

20:07 02.07.2018

Вилківська міська громада вшанувала пам'ять жертвам Другої світової війни

22 червня 2018 року Вилківська міська громада вшанувала пам'ять жертвам  Другої світової війни. Пройшли мітинги біля меморіалів та пам'ятників, покладені квіти, о 10 й годині  пам'ять вшанували хвилиною мовчання. У бібліотечних закладах громади проведені тематичні бесіди, та виставки-експозиції "Ще довго пам'яттю болітиме війна"

21:14 25.06.2018

Експертна рада з релігійних питань відвідала місце Вилкове

22 червня 2018 року експертна рада з релігійних питань відвідала місце Вилкове, де її зустріли з хлібом та сіллю представники  громади на чолі з міським головою Дзядзіним М.Т. У залі засідань міської ради відбулася зустріч з мером та засідання експертної ради.

17:30 23.06.2018