Суд впервые присудил штраф в 17 тыс. грн за нарушение правил карантина: женщина продавала продукты из рук в неустановленном месте

Сегодня, Шевченковским районным судом города Киева было рассмотрено дело о нарушении правил карантина людей. Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу суда.

15:37 20.03.2020

ПРИЙНЯТО ЗАКОН ПРО ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ ПІД ЧАС ЕПІДЕМІЇ

До уваги ФОП! Зверніть увагу! На період здійснення заходів, спрямованих на запобігання COVID-19, Верховна Рада на позачерговому засіданні 17 березня ухвалила за основу та в цілому закон про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів про підтримку платників податків.

16:58 19.03.2020

Майже 4,5 тисячі українців, які опинилися на кордоні без транспортних засобів, за добу доправили в Україну

Державна прикордонна служба України постійно відслідковує ситуацію на державному кордоні, в тому числі проводить роботу, аби забезпечити доставку українців додому, які знаходяться на суміжній стороні без транспортних засобів.

15:48 19.03.2020