Вилківська міська об'єднана територіальна громада

27 вересня відбудеться засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Вилківської ОТГ

27 вересня о 15:00 у сесійній залі Вилківської міської ради відбудеться перше розширене засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Вилківської ОТГ. У заході візьме участь Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. У контексті розробки Стратегії розвитку Вилківської громади найбільш важливим є перший, аналітично-діагностичний етап, коли громада проводить соціально-економічний аналіз та опитування мешканців і підприємців. На засіданні робочої групи будуть опрацьовані пріоритетні напрямки розвитку громади, що базуються на результатах аналізу та опитування.

17:55 14.09.2018

15 вересня проводиться акція «Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня 2018 року за підтримкою Європейського Союзу та інших міжнародних організацій проводиться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day), яка кожен рік у 3-ті вихідні вересня проводиться по всьому світу з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

15:25 14.09.2018

Захисти себе - працюй легально!

З 10 вересня по 10 жовтня 2018 року на території Вилківської ОТГ буде проходити місячник легалізації трудових відносин. Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Вилківського міської ради заплановані ряд заходів, а саме:

17:29 07.09.2018

Благодійна акція «Готуємо дітей до школи»

31 серпня завершилася благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка проводилася відділом праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Вилківської міської ради.

20:17 04.09.2018

Аналогове телебачення йде в історію

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 509 «Про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України» з 01 вересня 2018 року на території Одеської області припиняється використання аналогової технології телевізійного мовлення.  У зв’язку з цим з метою надання консультаційної допомоги населенню області з 03 по 07 вересня 2018 року буде організовано роботу телефонної «гарячої лінії». Номер телефону «гарячої лінії» – (048)-718-9-434, час роботи: з 10.00 до 12.00.

18:31 04.09.2018

Вилковская ОТГ: время первых итогов

Вилковская объединенная громада первой в Бессарабии вышла из состава района и начала самостоятельный путь. Восемь месяцев достаточный срок, чтобы подвести первые итоги, и мы обратились с вопросами к главе громады – Николаю Тихоновичу Дзядзину.

12:08 01.09.2018