Привітання міського голови з річницею заснування міста Вилкове.

Шановна громадо!  Щиро вітаю Вас з 273-ою річницею заснування Вилкове. Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання! Всім мешканцям бажаю міцного здоров'я, любові, достатку, сімейного затишку, щасливої долі й Божого благословення. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваютьсся всі заповіні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

14:58 22.05.2019

Година Землі

З метою збереження навколишнього середовища та ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою, на підтримку ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі - Всесвітнього фонду природи (WWF), виконком Вилківської міської ради підтримав проведення  всесвітньої акції Година Землі 2019.

10:42 04.04.2019

Виїзна нарада

15 лютого 2019 року відбулась виїзна нарада з питань координації початку дорожніх ремонтно-будівельних робіт від десантской розвилки з трасою Спаське - Вилкове до кордонів Вилківської ОТГ за селом Мирне. Результати наради прокоментував голова Вилківської ОТГ Дзядзін Микола Тихонович.

16:25 16.02.2019