Вилківська міська об'єднана територіальна громада

День довкілля

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Указу Президента України від 6 серпня 1998 року № 855/98 «Про День довкілля», з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів Вилківської міської ОТГ, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, поширення екологічних знань, покращення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення, озеленення територій, парків, скверів, територій підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування, керуючись підпунктом 7 пункту «а» ст. 30, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

17:32 13.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні громадяни міста Вилкове! У зв'язку з випадками спливання підводних мін в річці Дунай, переконливо просимо при виявленні на воді металевих об'єктів сферичної форми в діаметрі близько одного метра інформувати за телефонами 101, 102! Категорично заборонено наближатися до виявлення об'єктів підвищеної небезпеки!

16:55 13.04.2018

Всесвітній День здоров’я

З метою підвищення рівня рухової активності, як одного із чинників здоров’я, залучення до занять оздоровчою фізкультурою, організованого Єдиного календарного плану роботи спортивних змагань Одеської області на 2018 рік та на виконання Обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки,запрошуємо усіх бажаючих залучитися до проведення фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів «Рух заради здоров’я» протягом усього року.

12:30 31.03.2018

Проведення лабораторних досліджень талого снігу

Інформуємо Вас, що через аномальні опади ( сніг жовтуватого кольору) з метою недопущення санепідускладнень на території району було організовано проведення лабораторних досліджень талого снігу за хімічними показниками та дозиметричний контроль в контрольних точках міста.

14:07 24.03.2018

Команда комунікаторів ОТГ Одещини вчилася презентувати успіхи громад

Представники об’єднаних громад Одеської області під час тренінгу, який організував Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, вивчали принципи співпраці зі ЗМІ, особливості організації прес-конференцій та підготовки прес-релізів.

15:09 21.03.2018