A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вилківська міська об'єднана територіальна громада
Одеська область, Кілійський район

Новини

Вилківська міська громада вшанувала пам'ять жертвам Другої світової війни

22 червня 2018 року Вилківська міська громада вшанувала пам'ять жертвам  Другої світової війни. Пройшли мітинги біля меморіалів та пам'ятників, покладені квіти, о 10 й годині  пам'ять вшанували хвилиною мовчання. У бібліотечних закладах громади проведені тематичні бесіди, та виставки-експозиції "Ще довго пам'яттю болітиме війна" 

21:14 25.06.2018

Експертна рада з релігійних питань відвідала місце Вилкове

22 червня 2018 року експертна рада з релігійних питань відвідала місце Вилкове, де її зустріли з хлібом та сіллю представники  громади на чолі з міським головою Дзядзіним М.Т. У залі засідань міської ради відбулася зустріч з мером та засідання експертної ради.

17:30 23.06.2018

Голова Вилківської ОТГ разом з начальником відділу освіти відвідали Доброславський НВК

Зі зміною суспільства змінюється і філософія українських шкіл, які сьогодні мають стати інклюзивними і  бути готовими, у будь-який час, прийняти кожну дитину, прагнучи створити максимально сприятливе середовище для розвитку її потенціалу. 

14:00 19.05.2018

Завтрашній святковий концерт переноситися в концертний зал будинку культури!

Шановні жителі міста Вилкове! Доводимо до Вашого відома що завтрашній святковий концерт, присвячений Дню Перемоги, який повинен був проходити на площі Святого Миколая за непогоди переноситися в концертний зал Будинку Культури!

21:55 08.05.2018

Тиждень тренінгів з розвитку інфраструктури та створення іміджу Вилківської громади

Представники Вилківської об’єднаної територіальної громади протягом тижня відвідали заходи які сприяють ефективному розвитку, наданню публічних послуг, реалізації проектів інфраструктури та створення умов для позитивного іміджу, що визначає положення громади як бренд у суспільстві.

22:07 28.04.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора