Відділ праці та соціального захисту населення

15 Листопада, 2019 р., 09:07
          Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області   15 листопада 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Хто має право приймати рішення щодо скорочення чисельності або штату працівників».
15 Листопада, 2019 р., 08:51
ЗАПИТАННЯ Працівник подав до комісії із соціального страхування документи про тимчасову непрацездатність, яка настала під час його тимчасового перебування за кордоном, лікувальним закладом тієї країни, звичайно, на іноземній мові. Чи має він право на одержання допомоги по тимчасовій непрацездатності за місцем роботи.
15 Листопада, 2019 р., 08:20
        Це дуже ризикована ситуація для найманого працівника. У разі неоформлення відносин з наймачем, він є незахищеним законом та може сподіватися лише на добросовісність та чесність такого роботодавця.
03 Жовтня, 2019 р., 19:07
Виконавчий комітет Вилківської міської ради повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки  потреб у соціальних послугах на території Вилківської міської ради Кілійського району Одеської області з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.
23 Вересня, 2019 р., 14:56
Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.
21 Вересня, 2019 р., 08:49
          Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області  19 вересня 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Розподіл педагогічного навантаження вчителям у закладі загальної середньої освіти».
19 Вересня, 2019 р., 09:05
Назустріч роботодавцям, які бажають працювати у правовому полі
03 Вересня, 2019 р., 10:06
В ході благодійної акції “Готуємо дітей до школи” на території Вилківської міської ради охоплено  11 сімей, в яких виховується 31  дитина шкільного віку, яким придбані набори шкільного приладдя та канцтовари. Кошти  на придбання ( 6350 грн.) залучено з місцевого бюджету.
23 Серпня, 2019 р., 08:39
Житлова субсидія на оплату житлово- комунальних послуг надається громадянам у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору.