Відділ праці та соціального захисту населення

03 Вересня, 2019 р., 10:06
В ході благодійної акції “Готуємо дітей до школи” на території Вилківської міської ради охоплено  11 сімей, в яких виховується 31  дитина шкільного віку, яким придбані набори шкільного приладдя та канцтовари. Кошти  на придбання ( 6350 грн.) залучено з місцевого бюджету.
23 Серпня, 2019 р., 08:39
Житлова субсидія на оплату житлово- комунальних послуг надається громадянам у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору.
22 Серпня, 2019 р., 12:07
   Шановні мешканці Вилківської міської ради!
05 Серпня, 2019 р., 09:44
Виконавчий комітет Вилківської міської ради запрошує мешканців громади на зустріч  з експертами та консультантами компанії CIVITTA для обговорення питання оцінки потреб мешканців Вилківської міської ради у соціальних послугах, яка відбудеться 7 серпня 2019 року об 11 годині в сесійній залі Вилківської міської ради.
01 Серпня, 2019 р., 12:34
Інформаційна кампанія "Щастя у чотири руки"
28 Липня, 2019 р., 09:57
      Враховуючи положення ст. 73 КЗпП України у 2019 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у святковий день 24 серпня - День Незалежності України.
27 Липня, 2019 р., 10:05
Працівника призвали на строкову військову службу: Чи вносити до трудової книжки працівника запис про увільнення від роботи у зв’язку з призовом, – звіряємося із законодавством