Відділ праці та соціального захисту населення

26 Липня, 2019 р., 08:03
         Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки (далі – Генугода) укладено між всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців в особі Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, всеукраїнськими об’єднаннями професійних спілок в особі Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України.
25 Липня, 2019 р., 08:03
          Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області  25 липня 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Чи обов’язково мати робочі інструкції на всіх працівників».
19 Червня, 2019 р., 09:37
Проект «Надання соціальних послуг в громаді»