Відділ праці та соціального захисту населення

03 Жовтня, 2019 р., 19:07
Виконавчий комітет Вилківської міської ради повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки  потреб у соціальних послугах на території Вилківської міської ради Кілійського району Одеської області з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.
23 Вересня, 2019 р., 14:56
Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.
21 Вересня, 2019 р., 08:49
          Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області  19 вересня 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Розподіл педагогічного навантаження вчителям у закладі загальної середньої освіти».
19 Вересня, 2019 р., 09:05
Назустріч роботодавцям, які бажають працювати у правовому полі
03 Вересня, 2019 р., 10:06
В ході благодійної акції “Готуємо дітей до школи” на території Вилківської міської ради охоплено  11 сімей, в яких виховується 31  дитина шкільного віку, яким придбані набори шкільного приладдя та канцтовари. Кошти  на придбання ( 6350 грн.) залучено з місцевого бюджету.
23 Серпня, 2019 р., 08:39
Житлова субсидія на оплату житлово- комунальних послуг надається громадянам у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору.
22 Серпня, 2019 р., 12:07
   Шановні мешканці Вилківської міської ради!