25 Червня, 2018 р., 21:14
22 червня 2018 року Вилківська міська громада вшанувала пам'ять жертвам  Другої світової війни. Пройшли мітинги біля меморіалів та пам'ятників, покладені квіти, о 10 й годині  пам'ять вшанували хвилиною мовчання. У бібліотечних закладах громади проведені тематичні бесіди, та виставки-експозиції "Ще довго пам'яттю болітиме війна"
23 Червня, 2018 р., 17:30
22 червня 2018 року експертна рада з релігійних питань відвідала місце Вилкове, де її зустріли з хлібом та сіллю представники  громади на чолі з міським головою Дзядзіним М.Т. У залі засідань міської ради відбулася зустріч з мером та засідання експертної ради.
07 Червня, 2018 р., 12:46
Наприкінці травня відбулася навчальна поїздка представників ОТГ Одеської області до Волинської.
07 Червня, 2018 р., 11:20
1 червня на стадіоні школи-ліцей №2 пройшло футбольне свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.
19 Травня, 2018 р., 14:00
Зі зміною суспільства змінюється і філософія українських шкіл, які сьогодні мають стати інклюзивними і  бути готовими, у будь-який час, прийняти кожну дитину, прагнучи створити максимально сприятливе середовище для розвитку її потенціалу.
18 Травня, 2018 р., 21:16
08:00 - Святкове Богослужіння в Миколаївській православній церкві та Нікольській старообрядницькій церкві
08 Травня, 2018 р., 21:55
Шановні жителі міста Вилкове! Доводимо до Вашого відома що завтрашній святковий концерт, присвячений Дню Перемоги, який повинен був проходити на площі Святого Миколая за непогоди переноситися в концертний зал Будинку Культури!
28 Квітня, 2018 р., 22:07
Представники Вилківської об’єднаної територіальної громади протягом тижня відвідали заходи які сприяють ефективному розвитку, наданню публічних послуг, реалізації проектів інфраструктури та створення умов для позитивного іміджу, що визначає положення громади як бренд у суспільстві.