06 Квітня, 2020 р., 16:18
Протягом січня-березня 2020 року у Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримали більше 1100 осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 406 осіб. Майже кожен другий з тих, хто шукав роботу, був працевлаштований до набуття статусу безробітного, тобто у перші дні звернення до фахівців служби зайнятості.
03 Квітня, 2020 р., 15:36
Через карантин школи зможуть приймати документи для зарахування у перший клас онлайн або переносити термін їхнього прийому залежно від карантину. Відповідне роз’яснення оприлюднено на сайті МОН.
03 Квітня, 2020 р., 15:36
2 квітня 2020 року Пенсійний фонд України, згідно із затвердженим графіком, розпочав фінансування пенсій.