Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

17 Червня, 2020 р., 13:49
З 01.06.2020р. відновили свою роботу у період послаблення карантинних обмежень заклади дошкільної освіти Вилківської міської ради. До роботи приступили 80 працівників  ЗДО, з них 26 вихователів. Відновлення пройшло у декілька етапів:
01 Червня, 2020 р., 14:26
1 червня у всьому світі відзначають як Міжнародний день захисту дітей. Діти найбільш вразливі у суспільстві, тому іх інтереси та права часто порушуються. Саме тому в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок було засновано день, присвячений захисту дітей, захисту  їх прав та інтересів. Зазвичай в цей день по всьому світу проходять фестивалі, концерти, флешмоби, присвячені дітям. Та в умовах карантину, сьогодні  ми не можемо святкувати як завжди.
27 Травня, 2020 р., 11:38
Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
21 Травня, 2020 р., 09:35
21 травня цього року вся Україна святкує День вишиванки. Вітаємо всіх жителів нашої громади та бажаємо міцного здоров`я та довголіття! Хай кожного з вас захищає вишита сорочка - вічний оберіг українського народу!
18 Травня, 2020 р., 13:43
ВІТАЄМО З ДНЕМ ЄВРОПИ!