Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

04 Листопада, 2021 р., 15:15
Рішення №575 від 25 червня 2021 року " Про затвердження правил обліку дітей дошкільного віку, що проживають на території Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області та надання їм місць у закладах дошкільної освіти комунальної форми власності
03 Листопада, 2021 р., 17:31
Безперечно, рівень розвитку громади не може бути вищим за рівень розвитку освіти в громаді. Цю думку, можливо, не всі поділяють, але жоден не буде заперечувати, що комфортні умови, створені в навчальному закладі, сприяють мотиваційному та  якісному навчанню школярів. Сьогодні варто зазначити, що освіта у Вилківській об єднаній громаді – в пріоритеті. Підтвердження цього факту не потребує переконання мешканців громади, бо кожен із них є частинкою великих змін у закладах освіти  громади , а саме: