Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

03 Листопада, 2021 р., 17:31
Безперечно, рівень розвитку громади не може бути вищим за рівень розвитку освіти в громаді. Цю думку, можливо, не всі поділяють, але жоден не буде заперечувати, що комфортні умови, створені в навчальному закладі, сприяють мотиваційному та  якісному навчанню школярів. Сьогодні варто зазначити, що освіта у Вилківській об єднаній громаді – в пріоритеті. Підтвердження цього факту не потребує переконання мешканців громади, бо кожен із них є частинкою великих змін у закладах освіти  громади , а саме:
06 Вересня, 2021 р., 15:48
На території Вилківської міської ради у 2021 році з метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей в літній період, заклади загальної середньої освіти здійснювали свою діяльність в 1 зміну.
02 Вересня, 2021 р., 13:23
Тематичні заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та