Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

21 Травня, 2020 р., 09:35
21 травня цього року вся Україна святкує День вишиванки. Вітаємо всіх жителів нашої громади та бажаємо міцного здоров`я та довголіття! Хай кожного з вас захищає вишита сорочка - вічний оберіг українського народу!
18 Травня, 2020 р., 13:43
ВІТАЄМО З ДНЕМ ЄВРОПИ!
18 Травня, 2020 р., 13:40
День пам’яті жертв політичних репресій – це такий собі «Урок пам’яті» для кожного з нас. Його метою є вшанування пам’яті жертв цих дійств, притягнення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, які сталися з-за впровадження комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, нетерпимості до будь яких проявів насильства проти людства.
14 Травня, 2020 р., 14:11
Відділ культури та туризму Вилківської міської ради приєднався до всеукраїнської акціі "Увімкни Україну", яка проходила в онлайн режимі  12 травня о 22.00 для підтримки фінансування культурних програм.
07 Травня, 2020 р., 16:37
           Цієї суботи, 9 травня, ми мали б з великою пошаною святкувати 75-у річницю Перемоги над нацискою Германією у Великій Вітчизняній війні. Однак з-за карантину в Україні масові заходи заборонено. Тому кожен з нас має в будь-який спосіб подякувати тим ветеранам, хто ще залишився в живих, та тим, кого з нами вже немає!  Ми пам’ятаємо їх великий подвиг і низько вклоняємось їм до землі за їхню мужність!
29 Квітня, 2020 р., 15:30
На виконання листа МОН №1/9-39 від 22.01.2020 « Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2019 року №1409 (із змінами) та від 12 грудня 2019 року № 1543 відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вилківської міської ради оприлюднює узагальнені результати вибору закладами загальної середньої освіти Вилківської міської ради підручників для 3 та 7 класів.
26 Березня, 2020 р., 15:56
З великою гордістю та вдячністю повідомляємо Вам про перші результати благодійної акції з пошиття захисних масок. Вже два заклади освіти Вилківської міської ради передали власноруч пошиті захисні маски до Вилківської міської лікарні. Саме медики потребують найбільше засобів індивідуального захисту, адже перебувають в епіцентрі боротьби з COVID-19. Маски будуть доступні як для лікарів, так і для хворих літніх людей, які не мають можливості їх придбати.
11 Березня, 2020 р., 08:16
 У закладах культури та туризму Вилківської міської ради пройшли святкові феєричні концерти з нагоди Міжнародного жіночого дня. Глядачі із захопленням насолоджувалися талантами художньої самодіяльності та приймали вітання від учасників святкових заходів.
24 Лютого, 2020 р., 15:43
Вилківська бібліотека для дітей провела лялькову виставу за казкою Всеволода Нестайко "Незвичайні пригоди у лісовій школі" під назвою "Сонце серед ночі" для учнів шкіл.