04 Лютого, 2020 р., 10:34
Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Мінцифри, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». Показниками ефективності виконання зазначеної цілі визначено: понад 6 мільйонів українців охоплені програмою розвитку цифрових навичок; 70 % громадян, які пройшли програму, володіють навичками на базовому рівні.
08 Січня, 2020 р., 15:38
З 1 січня цього року викривачі корупції отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу.  Розширення кола суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» від 17 жовтня 2019 року  № 198-IX, який набрав чинності з 1 січня 2020 року.
27 Грудня, 2019 р., 09:11
Співчуття рідним та близьким
27 Грудня, 2019 р., 09:07
Голова Вилківської міської ради висловлює глибоке співчуття й скорботу з приводу смерті Дубового Олександра Івановича.