ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

21 Липня, 2021 р., 08:56
Щастя – воно поруч!
15 Червня, 2021 р., 14:49
Дев’ятого червня 2021 року персоналом Кілійського районного відділу філії Центру пробації в Одеській області спільно з провідним фахівцем з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Кілійської філії Одеського обласного центру зайнятості Оленою Скляренко  провели інформаційний захід з підобліковими клієнтами пробації. Захід мав на меті інформування клієнтів пробації про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, можливості та послуги державної служби зайнятості, ознайомлення з актуальними вакансіями та перспективами працевлаштування.
15 Червня, 2021 р., 14:47
Ось уже минуло 5-ть років із часу створення державних інституцій, які забезпечують людям безоплатний доступ до юридичних послуг – бюро правової допомоги. Бюро правової допомоги - це всеукраїнська мережа точок доступу до безоплатної правової допомоги, активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад. Діяльність бюро правової допомоги передусім спрямована на підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст. Приємно, те що Кілійське бюро правової допомоги вже не першій рік плідно співпрацює з Кілійським районним відділом пробації та надає свої послуги клієнтам пробації.  З метою виконання завдань запланованих в індивідуальних  планах роботи зі суб’єктами  пробації начальником місцевого бюро правової допомоги періодично проводяться групові та індивідуальні заходи. Дев’ятого червня 2021 року начальник Кілійського бюро правової допомоги Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лілія Таранова в черговий раз зустрілась з клієнтами пробації. Під час зустрічі вона проінформувала присутніх про основні завдання бюро правової допомоги, а саме: правопросвітництво у територіальних громадах; надання безоплатної первинної правової допомоги – правової інформації та консультацій; забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів в суді) вразливих категорій громадян.
09 Червня, 2021 р., 16:07
Персоналом Кілійського районного відділу філії Центру пробації в Одеській області  проведено інформаційний захід з підобліковими клієнтами пробації за темою «Шкідливі звички та їх вплив на здоров’я».
01 Червня, 2021 р., 12:50
      День захисту дітей в Україні, який щорічно відзначається 1 червня, встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року.
20 Травня, 2021 р., 15:24
Сьогодні Українці відзначають День вишиванки!
18 Травня, 2021 р., 15:17
18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. З 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах, адже і через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини, і з цим важко не погодитись. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу.
11 Травня, 2021 р., 16:05
Україна разом з усім світом 8 та 9 травня відзначила День пам'яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
26 Квітня, 2021 р., 08:26
Кілійський районний відділ пробації продовжує співпрацю з органами місцевого самоврядування
21 Квітня, 2021 р., 12:35
Кілійський районний відділ пробації розширює «банк ресурсів» надавачів послуг клієнтам пробації Вилківської громади.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь