ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

26 Квітня, 2021 р., 08:26
Кілійський районний відділ пробації продовжує співпрацю з органами місцевого самоврядування
21 Квітня, 2021 р., 12:35
Кілійський районний відділ пробації розширює «банк ресурсів» надавачів послуг клієнтам пробації Вилківської громади.
09 Квітня, 2021 р., 09:13
На сучасному етапі розвитку нашої держави формується і пробаційна система, набирає обертів, розширює свої функції. Коло завдань працівників органів пробації дуже велике та залежить від злагодженої співпраці органів пробації з місцевими органами влади, підприємствами, установами та громадськістю. Саме мешканці громади з активною життєвою позицією і прагненням зробити життя громадян краще і безпечніше становляться волонтерами пробації. Ось і  лави Кілійського відділу пробації поповнилися ще одним волонтером. Їм стала людина відома для всіх мешканців міста Вилкове  - Голубова Марія Федорівна, директор місцевої спортивної школи. Для підписання договору начальник відділу пробації Людмила Дрібноход разом з працівниками відділу приїхали до міста Вилкове, відвідали спортивну школу, ближче познайомились з її директором та  колективом…і залишили там частку своїх сердець назавжди. Неможливо не сказати кілька слів про цей заклад та тих, хто там працює.
01 Квітня, 2021 р., 15:26
 Коло волонтерів Кілійського відділу пробації росте!
01 Квітня, 2021 р., 15:24
З клієнтами пробації проведено захід до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз.
01 Квітня, 2021 р., 15:17
Консультування клієнтів пробації продовжується