Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

16 Липня, 2019 р., 10:32
З нагоди святкування Дня рибалки 13 липня 2019р. в місті Вилкове відбулись спортивні змагання з міні-футболу. Участь в турнірі прийняли команди міста Вилкове, села Десантне, села Мирне та села Ліски.
09 Липня, 2019 р., 09:26
     В рамках виконання завдань Плану заходів з реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, Міністерство культури України проводить опитування бачення населення сутності культури та культурного середовища свого місця проживання.
26 Червня, 2019 р., 12:42
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру» від 03 жовтня 2018 року:
24 Червня, 2019 р., 14:32
22 червня… Цю скорботну дату ми відзначаємо як день пам'яті, день скорботи і вшанування пам’яті про тих, через чиї життя пройшла жорстока війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
13 Червня, 2019 р., 16:35
Розпочались канікули, тож сумувати ніколи.  Адже, Вилківська міська бібліотека для дітей – це місце, де діти мають можливість цікаво, корисно, а головне - весело провести свій літній відпочинок.
13 Червня, 2019 р., 10:37
       Профспілка турбується не лише за соціально-економічний захист своїх спілчан, але й приділяє  увагу розвитку фізичної культури та спорту. Найкращим підтвердженням цього є   освітянські спартакіади.
11 Червня, 2019 р., 09:29
В перший день змагань команда ВДЮСШ на Чемпіонаті України з веслування на б/к виборола 4 медалі - 3 срібних та 1 бронзову.  На дистанціїї 1000 м байдарка-одиночка серед юнаків 2004-2005 рр.н. срібло завоював Вязовський Максим, на дистанції 1000 м байдарка-двійка серед дівчат 2004-2005 рр.н. бронзу завоювала Сталінова Сніжана, на дистанції 1000 м байдарка-двійка серед дівчат 2005-2006 рр.н. срібло завоювала Калініна Вероніка, на дистанції 1000 м у складі байдарки-четверки серед юнаків 2005-2006 рр.н. срібло завоював Морозов Олександр.
10 Червня, 2019 р., 15:15
Продовжуються концерти дитячій філармонії у Вилківський дитячій музичній школі.на цей раз в гості завітали діти за шкільного майданчика школи-ліцею №2.Грають діти-вдохновенно. Наприкінці концерту заспівали пісню, написану для музикантів нашої школи мешканцім Вилково Столяренко Олександром Євгенійовичом "Школа волшебніков"
10 Червня, 2019 р., 14:27
                Двадцять років потому в місті Южне стартував форум «Українська книга на Одещині», який з кожним роком набував популярності і об’єднував навколо себе поціновувачів української книги, в тому числі сучасної. Метою заходу було створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, поповнення бібліотечних фондів новими виданнями, підтримка молодих письменників та поетів.  За ці роки форум помандрував багатьма містами Одещини – Овідіополь, Білгород-Дністровський, Арциз, Ізмаїл, Подільськ, Чорноморськ. В цьому році випала нагода провести свято книги і в нашому місті.
10 Червня, 2019 р., 14:21
В музичній школі тривають концертні заходи - концерт старовинної музики став вже традиційним. Без прошлого немеє майбутнього,тому ми знов і знов повертаємось к істокам...Засновницею концерту стала Горохова О.І.