Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

13 Березня, 2019 р., 15:56

06 Березня, 2019 р., 15:26

04 Березня, 2019 р., 11:14
28 лютого на базі Вилківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст. - ліцей" відбувся семінар на тему "Ментальні карти як сучасний інструмент для творчої діяльності вчителя та учня на уроках української мови та літератури".
01 Березня, 2019 р., 12:22
«…За своєю сутністю людина взагалі й дитина зокрема – творець…»
22 Лютого, 2019 р., 15:48
    20 лютого залишиться в пам’яті українців, як день День Героїв Небесної Сотні, присвячений подвигу учасників Революції Гідності 2013-2014 рр. Саме 18-20 лютого 2014 року були вирішальними і найбільш трагічними днями, які змінили напрямок розвитку всієї країни. Відзначимо, що пам'ятний день встановлений указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року.
22 Лютого, 2019 р., 15:42
   Мова – одне з найцінніших надбань, які створили і залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.
21 Лютого, 2019 р., 08:46
20 лютого співробітники Мирнівського Будинку культури та сільської бібліотеки підготували та провели бесіду - реквієм: «Біль мого народу»: , присвячений найтрагічнішим подіям на майдані, та його героям Небесної сотні. Бесіда-реквієм розпочалась розповіддю про подію, що сколихнула весь світ і не залишила байдужою жодної душі. Під час заходу пролунала пісня «Плине кача», яка стала гімном «Небесної Сотні» та представлено презентацію «Хронологія Євромайдану 2013». По закінчені заходу кожен з присутніх схилив голову у жалобі, щоб ще раз вшанувати пам'ять тих, хто навічно пішов від нас заради кращого життя.